7. Ökumenikus Diákfilmszemle

A 7. Ökumenikus Diákfilmszemle plakátja

Az Evangélikus Pedagógiai Intézet, a Magyarországi Református Egyház Zsinati Oktatási Irodája, a Katolikus Pedagógiai Intézet valamint a Budapesti Piarista Gimnázium meghirdeti 7. országos filmszemléjét a katolikus, református és evangélikus általános- és középiskolák diákjai számára.

Tovább...

A 7. Ökumenikus Diákfilmszemle vetítés-sorozata, a filmek nyilvános értékelése és díjazása 2018. június 2-án, szombaton lesz. A filmek beadási határideje 2018. május 7. hétfő, és a szervezők most is szabadon választott illetve kiemelt témában várják a filmeket.

Az idei filmszemle kiemelt témája: ÚJRAJÁTSZVA - Amikor egy helyzetet szeretnénk újra élni, hogy másként léphessünk benne.

További részletek, versenyfelhívás, jelentkezési lap és az elmúlt évek versenyfilmjei az Ökumenikus Diákfilmszemle honlapján: www.okudiakfilm.hu
 

A 7. szemle (2018) reklámfilmje from Ökudiákfilm - AVK on Vimeo.

CsatolmányMéret
PDF ikon 2018_okumenikus_diakfilmszemle_felhivas.pdf131.02 KB