2017-es AVK kisfilmek

Fotó: Jeremy Yap (unsplash.com)

Az őszi szünetre és az óraátállítás révén meghosszabbodott novemberi estékre ajánljuk néznivalónak a patronás-piarista AVK (audiovizuális kommunikáció) szakkör 2017-es alkotásait.

Tovább...

A filmekről:

A filmek egy része a nyári, bükkmogyorósdi AVK alkotótábor során készült. Az ezeket értékelő, hagyományos, éves AVK filmbemutatón mind a közönségszavazást, mind az öregdiák-zsűri szakmai díját "Az utolsó darab" nyerte, második lett a "Nagyi titka", harmadik pedig az "Error". A többi nyári tábori film (Kerülőút, Elzárkózva, Keresd a telód!) megnézését is ajánljuk, mert azok is szépen fényképezett, jól felépített, gondos munkával elkészített alkotások. A menüpontban található első két film (Mozgásban, Álompár) AVK-s szakköri foglalkozás alatt készített ügyes gyakorlófilm, az "Elmerülve", a "TeSzI", a "Gólya" és az "Itt és most" pedig tavasszal ill. nyár elején Budapesten készült, az Ökumenikus Diákfilmszemlén (www.okudiakfilm.hu) sikeresen szerepelt alkotás.