Ünnepeljetek! - Újévi film-ajándék a Boldogasszony Iskolanővérektől

A Boldogasszony Iskolanővérek idei újévi ajándéka a 2015-ös Örüljetek! és a 2016-os Fürkésszétek után az Ünnepeljetek!

Tovább...

Ezúttal nem a Szentatya szavait dolgoztuk fel, hanem a 2017-es év egyik rendi eseményébe engedünk bepillantást, amely nem csak az azon részt vevő nővérek, hanem talán egész hazai és nemzetközi közösségünk számára nagy élményt, feltöltődést jelentett.

14 magyar ezüstjubiláns iskolanővér vett részt 2016 nyarán a nemzetközi megújulási programon Rómában illetve a rendalapításhoz kapcsolódó bajor és osztrák területeken. E derűs hangvételű rövidfilmmel szeretnénk megosztani másokkal is élményeinket, melyben a gazdag program során részünk volt, és kívánunk az újév kezdetén mindenki számára sok-sok örömet és kitartást hivatásához!

A film angolul és németül feliratozott változatát is megtalálják Youtube-csatornánkon!