Terézia anya nap a Patronában II. - 2015.05.28.

A diáktanítások után tejszínhabos kakaót és kalácsot szolgáltak föl a nővérek tízóraira, majd megnéztük a tavalyi Terézia anya nap fotóiból készült kisfilmet a nagy díszteremben.

Ez után kezdődött a várva várt klauzúra-járó akadályverseny annak emlékére, hogy a Notre Dame nővérek egy alkalommal kivételes ajándékként bevitték a gyermek Karolinát a rendháznak azon részébe, ahova csak a nővérek léphettek be.

A Patrona 6 évfolyamának tanulóiból fölállt vegyes csapatok a Karolina 2. c. film alapján mérhették össze tudásukat  alapítónk, Gerhardinger Boldog Terézia anya életéről, bebarangolva a Boldogasszony Iskolanővérek budapesti rendházát. Az állomások vezetői a nővérek mellett 9-es gimnazisták voltak.

További kapcsolódó galériák: Diáktanítások, Oklevél átadás

Előkészületek