Idősebb nővéreinkkel Máriabesnyőre zarándokoltunk

2017. május 13-án, a Fatimai Szűzanya első jelenésének 100. évfordulóján felkerekedtünk, és rendtartományunk idősebb nővéreivel Máriabesnyőre zarándokoltunk, majd megtekintettük a gödöllői királyi kastélyt.

Tovább...

 

A kegyhelyen a Máltai Szeretetszolgálat egyik csoportjával közösen vehettünk részt szentmisén, melyet Kelényi Tamás József premontrei atya celebrált. Találkozhattunk Stella Leontin plébános  atyával, aki a 2016-os nyári tartományi lelkigyakorlatunk egyik csoportját vezette Püspökszentlászlón. A Bazilikát és az altemplomot egy tanúságtevő, lélekhez szóló vezetéssel járhattuk be, ami önmagában nagy élmény volt.

 

A közös ebéd után továbbutaztunk Gödöllőre, ahol szintén érdekes, tartalmas idegenvezetésben, majd egy kis felüdülésben volt részünk.

 

Örültünk, hogy a nehezen közlekedő idős nővéreink is velünk tartottak, bíztak bennünk, hogy vigyázunk rájuk. Meghívtuk  néhány hozzátartozónkat is. Derűsen lehettünk együtt, majd testileg-lelkileg megújulva tértünk haza.

A kiránduláson több fotó is készült, ezekért keresse fel képgalériánkat!>>